soutěže

Naše úspěchy ve školním roce 2017/2018

školní kola

I. pololetí
září

říjen

Přírodovědný klokan
1. Schoř Matěj 9.B
2. Fuchs Marek 9.A
3. Krátká Veronika 9.A,
Šimbera Denis 9.A,
Salay Tomáš 9.B

Tv - Opičí dráha
výsledky, fofo

listopad

Tv - skok z místa
výsledky, foto

Dějepisná olympiáda
1. Hodovská Karolína 9.B
2. Fuchs Marek 9.A
3. Vagner Tomáš 9.B
Šenkýřová Viktorie 9.A

prosinec

Hv - Zlatá Barborka
výsledky, foto

Čj - olympiáda
1. Valentová Anna 9.B
2. Šebóšiková Jana 9.B

Vánoční malování foto
kat. 1. a 2. roč.
1. Zoufalá Veronika 1.B
2. Vachutková Ester 2.B
3. Matušková Linda 1.B

kat. 3. až 5. roč.
1. Nguyen Thao My 5.A
Neuschlová Natálie 4.A
Haasová Simona 5.A
2. Komínek Petr 5.B
3. Janderková Denisa 3.A

leden

Zeměpisná olympiáda
výsledky, foto

Matematická olympiáda 9. roč.
1. Flodrová Ivana 9.A

Konverzace v Aj
kat. 6. a 7. roč.
1. Hájková Jasmína 7.B
2. Jersenská Veronika 7.B
3. Šimberová Nela 6.B

kat. 8. a 9. roč.
1. Schoř Matěj 9.B
2. Keclík Michal 9.A
Brázda Jiří 9.A
3. Fuchsová Vanda 8.B

II. pololetí
únor

Biologická olympiáda
kat. D
1.Kuskevych Anastasia 7.A
2.Zoufalý Štěpán 7.A
3.Wenzelová Klára 6.B

kat. C
1. Schoř Matěj 9.B
2. Kloparová Tereza 8.B
3. Fuchs Marek 9.A

Tv - Švihadlo je můj kamarád
výsledky, foto

Recitační soutěž 1. st.
výsledky, foto

Chemická olympiáda
1. Flodrová Ivana 9.A
2. Valentová Anna 9.B
3. Hodovská Karolína 9.B

březen

Matematický Klokan
výsledky

Recitační soutěž 2. st.
kat. 1
1. Holá Alexandra 7.B
2. Smržová Aneta 7.A
Klosnarová Melánie, Hlaváčková Sabina 7.A
3. Kuskevych Anastasia
kat. 2
1. Holá Natálie 8.B
2. Kloparová Tereza 8.B
3. Fuchsová Vanda 8.B
Novotný Daniel 9.A

Velikonoční turnaj ve stolním tenise
1. Vodička Jakub 8.A
2. Špalek Petr 7.B
3. Herman Dominik 6.A

Matematická olympiáda 6. roč.
1. Jurášová Karolína 6.B
2. Dufek Nikolas 6.B
3. Frei Filip 6.B

duben

Pythagoriáda 5. roč.
1. Jakš Adam 5.A
2. Nguyen Thao My 5.A
3. Derfiňák Jakub 5.B
Domoráková Tereza 5.A
Haasová Simona 5.A
Kloparová Adéla 5.B

květen

červen

okresní a okrsková kola

září Turnaj v minikopané - okrsek st. žáci - 4. místo výsledky, foto
říjen Turnaj ve florbalu - okrsek st. dívky výsledky, foto
  Turnaj ve florbalu - okrsek ml. žáci - 2. místo výsledky, foto
listopad Turnaj ve florbalu - okrsek st. žáci výsledky, foto
  Šplh - okrsek 6. až 9. r. - 2. místo výsledky
  Házená - okresní kolo st. žáci - 2. místo výsledky
prosinec Florbal - turnaj kat. 1. až 5. roč. výsledky, foto
únor Házená - krajské finále st. žáci výsledky, foto
únor Konverzace v Aj - okresní kolo Schoř Matěj 9.B 5. místo
březen Okresní kolo recitační soutěže Haasová Simona 5.A Cena poroty, foto
duben Okrskové kolo ve vybíjené 1. st. - 3. místo výsledky, foto
       
       
       
       
       

Send a postcard 2017

(Videopohlednice z mého města) - soutěž, kterou pořádala Základní škola Praha 13 pod patronací Velvyslankyně Spojeného království Velké Británie a Severního Irska v České republice, pod záštitou Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy České republiky a za podpory Městské části Praha 13. Naši žáci 6. roč. se umístili ve své kategorii na 7. místě

Literární a výtvarná soutěž 2017

Žákyně sedmé třídy se v dubnu 2017 zúčastnily literární a výtvarné soutěže "Let it grow - Nechme je žít". Soutěž pořádala Provozně ekonomická fakulta Mendelovy univerzity ve spolupráci se ZOO Brno. Kamila Chrástová se umístila se svým příběhem na 1. místě a Barbora Chrástová získala ocenění za krásné 5. místo. Obě vítězné práce si můžete přečíst zde: práce Kamily, práce Barbory

Úspěch v celostátní soutěži ve šk. r. 09/10

Také vloni se žák 3. ročníku Jakub Forman rozhodl zúčastnit literární soutěže "Náš svět". Přečtěte si podrobnosti a také Jakubovu vítěznou pohádku.

Úspěch v celostátní soutěži ve šk. r. 08/09

Eliška Cetlová, žákyně 2.A třídy, byla jednou z deseti oceněných dětí v literární soutěži nazvané „Náš svět“. Tuto soutěž vyhlašuje každoročně Národní institut dětí a mládeže MŠMT v rámci projektu na podporu čtení.
Eliška je autorkou pohádky „Čokoládové království“. Přečtěte si ji.

Mimoškolní úspěchy našich žáků

Judo Dolní Kounice 1. st. šk. rok 2017/18
hasiči z Mělčan 1. st. šk. rok 2016/17
Bureš Adam, Jakš Adam 4.A, šk. rok 2016/17
Vojtěchová Barbora 6.A, šk. rok 2016/17
Střechová Ela 5.A, šk. rok 2016/17
Karpíšková Adéla 7.B, šk. rok 2014/15
Pekár Jakub 9.B, šk. rok 2014/15
hasiči z Mělčan 5.A, šk. rok 2014/15
Monika Šancová 5.A, šk. rok 2014/15
Anita Šneidrová 8.A, šk. rok 2014/15
Nicole Helarová 8.A, šk. rok 2014/15
hasiči z Mělčan (foto) šk. rok 2013/14
Dudová Lucie 9.B, šk. rok 2011/12
Pexa Martin 4.A, šk. rok 2010/11