Lyžařský výcvikový kurz 2018

Lyžařský výcvikový kurz proběhne ve dnech 13. 1. – 19. 1. 2018 v Lyžařském areálu SKI Kraličák Hynčice pod Sušinou a Stříbrnice.

Veškeré informace žáci již dříve obdrželi.

Rádi bychom ovšem zdůraznili následující:

Na sraz před odjezdem je potřeba přinést Prohlášení zákonných zástupců dítěte s datem podpisu 13. 1. 2018

První den po příjezdu na místo cca ve 12:00 si žáci uschovají zavazadla na chatě, vybalí si lyže a snowboardy a vyrazí na sjezdovku, kde proběhne rozřazení do družstev a první lekce výuky. Děti by proto měly cestovat přímo v lyžařském oblečení a další výstroj (rukavice, helmu, …) by měly mít sbalenou tak, aby se k ní lehce dostaly. Ubytování proběhne až v 16:00 po návratu ze svahu.

Na ubytování, stravu a dopravu byla vybrána částka 2 850 Kč. Záloha 1 100 Kč bude po příjezdu použita na zakoupení týdenního skipasu. I přestože jsme už od září zjišťovali u provozovatele areálu ceny skipasů, tak teprve v polovině prosince jsme se dozvěděli o zdražení. Týdenní skipas bude stát 1 250 Kč. Rozdíl 150 Kč mohou žáci nosit do ředitelny nebo bude vybrán při odjezdu přímo u autobusu.

Kontakt na vedoucího kurzu – Mgr. Radim Dubčák tel. 722 963 963