Úspěchy našich žáků na mezinárodním turnaji v Polsku

judo_18.JPG
judo_18_02.jpg

Úspěchy našich žáků na mezinárodním turnaji v Polsku v sobotu 13. ledna 2018.
Turnaje se zúčastnilo 1175 závodníků z 95 klubů různých národností. Jedná se o jeden z největších turnajů pro mládež v Evropě. Z naší školy bojovalo o cenné kovy 6 závodníků (Adam Jakš, Šimon Brázda, Tadeáš Osička, Petr Korber, Petr Dvořák a Viktor Pokorný). Vítězem turnaje se stal Adam Jakš v kategorii U12 do 45 kg, čímž potvrdil, že nominace na ocenění talent roku 2017 okresu Brno-venkov v anketě sportovec roku, není náhodná. K slavnostnímu vyhlášení ankety dojde pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje v úterý 31. 1. 2018 v kině Réna v Ivančicích. Šimon Brázda v kategorii U12 do 33 kg skončil těsně před stupni vítězů, když prohrál o 3.místo. Tadeáš Osička v kategorii U10 do 30 kg vybojoval krásné 7. místo. Ostatní sportovci jsou bez umístění, ale nasbírali cenné zkušenosti na mezinárodním poli. Celkově skončil oddíl juda Dolních Kounice na 22 místě. Po turnaji chlapci absolvovali tréninkový kemp, kde se mohli seznámit s olympijským vítězem a několikanásobným mistrem světa Pawelem Nastulou (viz foto).
Více informací a fotografií najdete na oddílovém facebooku:
www.facebook.com/judodolnikounice