Adaptační pobyt 6. ročník

11. Říj, 2024 | Základní škola

Ve dnech 19. a 20. září 2024 se žáci šestého ročníku zúčastnili adaptačního pobytu ve Středisku volného času v Ivančicích. Pobyt byl koncipován tak, aby si žáci nejen užili spoustu zábavy, ale zároveň se lépe poznali a utvořili pevný kolektiv. Během dvou dnů jsme zažili řadu zajímavých aktivit a her, které přispěly k posílení týmového ducha. Pobyt ve SVČ zahrnoval i přespání, což poskytlo dětem další prostor pro navazování přátelství a budování vzájemné důvěry.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci tohoto úspěšného adaptačního pobytu!

Tým 6. ročníku

Příspěvky žáků:

Na adapťáku se mi nejvíc líbilo, když jsem byl s kamarády na pokoji a hodně jsme se smáli a taky, když jsme měli program, kde jsme hledali zločince a museli jsme si zapamatovat, jak vypadají. Měli jsme pěkné počasí, takže jsme celý den byli venku. Spali jsme tam jen jednu noc. Hodně se mi to líbilo.

Žák 6. A