Atletický čtyřboj

11. Říj, 2024 | Základní škola

V pondělí 7. října se starší žákyně naší školy zúčastnily atletického čtyřboje v Tišnově, kde se setkaly se silnou konkurencí ze 14 škol z okolí.

Přestože počasí nebylo ideální – 8 stupňů a chladno – naše děvčata ukázala odhodlání a týmového ducha, což je dovedlo k vynikajícímu 2. místu!

Tým starších žákyň reprezentovaly: Nina Čechová, Hana Kališová, Šárka Potůčková, Quynh Chi Tranová a Terezie Fuchsová.

Ve čtvrtek 10. října se soutěže zúčastnily také naše mladší žákyně. I přes oblačné počasí a mírný déšť se naše děvčata nenechala odradit a v konkurenci 9 škol si vybojovala krásné 3. místo!

Tým mladších žákyň tvořily: Nina Čechová, Hana Kališová, Adéla Voškerušová a Lucie Odehnalová.

Za jednotlivce se ze všech zúčastněných nejvíce blýskla Nina Čechová, která si odnesla skvělé 2. místo. Gratulujeme a děkujeme všem za reprezentaci školy!