název: Základní škola a mateřská škola Dolní Kounice, příspěvková organizace
adresa: Smetanova 2, 664 64 Dolní Kounice
telefony: Smetanova: 546 421 595
U Sboru: 546 421 597 (1. a 2. roč.)
Školní jídelna: 546 421 961
Školní družina: 722 963 966
Mateřská škola: 546 421 962
e-mail: info@zsdolnikounice.cz
kontakty zaměstnanci školy
ID datové schránky 47846xt
web: www.zsdolnikounice.cz
schránka důvěry: schranka.duvery@zsdolnikounice.cz
číslo účtu: 3052199/0300

Aktuálně

• Oznámení o konání zápisu do 1. ročníku pro školní rok 2019/20, obecné informace
  • Náš Zlatý Ámos
    Zlatý Ámos je anketa o nejoblíbenějšího učitele České republiky. Svého učitele/učitelku mohou navrhovat žáci základních a středních škol. Do letošního 26. ročníku nominovali žáci naší školy pana učitele Martina Bubláka, který se ve středu 20. února zúčastnil regionálního kola ve Zlíně a získal titul Zlatý Ámos Jihomoravského kraje. Gratulujeme! fotogalerie Jak vše probíhalo, se dozvíte očima účastníků zde.
    Současně pan učitel postoupil do semifinále, které se uskutečnilo 6. března v Praze v zrcadlových sálech MŠMT a jehož součástí bylo i přijetí u prezidenta ČR a prohlídka reprezentačních prostor hradu. fotogalerie Zde jsou postřehy očima účastníka.
  • Vážení rodiče, v rámci maximálního zabezpečení školní budovy a zajištění co největšího bezpečí pro vaše dítě se podařilo na škole zprovoznit systém video vrátného. Od pondělí 7. ledna platí tato pravidla pro vstup do budovy školy: vstup do mateřské školy a vstup do základní školy
  • Informace o modernizaci školní budovy
  • Soutěžní Sběr papíru probíhá celoročně, výsledky ve šk. r. 2017/18 zde

Veškerý obrazový materiál na stránkách školy je výhradním vlastnictvím školy, nikdo nemá udělen souhlas ke stahování, šíření nebo následnému zpracovávání tohoto materiálu.