soutěže

Naše úspěchy ve školním roce 2018/2019

školní kola

I. pololetí
září

říjen

listopad

Tv - Soutěž ve skoku z místa
výsledky, foto

Recitační soutěž 2. st.
výsledky

Čj - Olympiáda
1. Fuchsová Vanda 9.B
2. Sigmundová Zuzana 8.B
3. Šancová Monika 9.A

Dějepisná olympiáda
1. Kašparovský Adam 9.B
2. Holá Natálie 9.B
3. Šimbera Adam 9.B

Literární soutěž:
Mladý redaktor DK zpravodaje 2018

výsledky
ukázky prací:
Střechová
Hájková
Sigmundová
Svoboda

Přírodovědný Klokan
1. Špalek Petr 8.A
2. Kuskevych Anastasie 8.B
3. Vodička Jakub 9.B

prosinec

Opičí dráha
výsledky

Hv - Zlatá Barborka
výsledky, foto

Tv - Skok do výšky
výsledky

Vánoční malování
výsledky, foto

leden

Zeměpisná olympiáda
výsledky, foto

Biologická olympiáda kat. C
1. Toulová Adéla 9.B
2. Holá Natálie 9.B
3. Kloparová Tereza 9.B

Konverzace v Aj
Kategorie I.A (6.-7. ročník)
1. Heryán Adam 6.B
2. Haasová Simona 6.A
3. Herman Dominik 7.A
Kategorie II.A (8.-9. ročník)
1. Sovová Lucie 9.B
2. Jersenská Veronika 8.B
3. Fuchsová Vanda 9.B

II. pololetí
únor

Recitační soutěž 1. st.
výsledky, foto

březen

Matematický Klokan
výsledky

Fyzikální olympiáda
1. Přehnal Adam 8.A

duben

Pythagoriáda 6. roč.
1. Haasová Simona 6.A

Turnaj ve stolním tenise
1. Vodička Jakub 9.B
2. Světlík Petr 7.B
3. Homolová Kateřina 7.A
Michalčíková Pavla 7.B

květen

Švihadlo - můj kamarád foto
1. ročník
1. Karolína Brabcová
2. Adam Barák
3. Filip Zrzavý

2. ročník
1. Matěj Říha
2. Nina Čechová
3. Linda Matušková

3. – 4. ročník
1. Adam Komínek
2. Denisa Volfová
3. Viktor Pokorný

Míčový trojboj
výsledky, foto

červen

Běh na 50 m
výsledky, foto

okresní a okrsková kola

říjen okrskové kolo ve floorbalu dívky 7. a 9. roč. výsledky
listopad okrskové kolo ve floorbalu hoši 6. a 7. roč. výsledky, foto
listopad okresní kolo ve florbalu ČEPS cup hoši 4. a 5. roč. výsledky, foto
listopad okrskové kolo ve floorbalu hoši 8. a 9. roč. výsledky, foto
listopad okrskové kolo ve šplhu žáci 2. stupně výsledky
listopad okresní kolo v házené žáci 2. stupně výsledky
leden okresní turnaj v přehazované žáci 4. a 5. roč. výsledky, foto
  krajský turnaj v přehazované žáci 4. a 5. roč. výsledky, foto
únor kvalifikace na republikové finále žáci 4. a 5. roč. výsledky, foto
březen turnaj ve vybíjené žáci 4. a 5. roč. výsledky, foto
  turnaj ve volejbale žákyně 8. a 9. roč. výsledky, foto
duben turnaj ve vybíjené - krajské kolo žáci 4. a 5. roč. výsledky, foto
květen Pohár rozhlasu okrsek výsledky, foto
  Pohár rozhlasu okresní kolo výsledky, foto
       

Send a postcard 2017

(Videopohlednice z mého města) - soutěž, kterou pořádala Základní škola Praha 13 pod patronací Velvyslankyně Spojeného království Velké Británie a Severního Irska v České republice, pod záštitou Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy České republiky a za podpory Městské části Praha 13. Naši žáci 6. roč. se umístili ve své kategorii na 7. místě

Literární a výtvarná soutěž 2017

Žákyně sedmé třídy se v dubnu 2017 zúčastnily literární a výtvarné soutěže "Let it grow - Nechme je žít". Soutěž pořádala Provozně ekonomická fakulta Mendelovy univerzity ve spolupráci se ZOO Brno. Kamila Chrástová se umístila se svým příběhem na 1. místě a Barbora Chrástová získala ocenění za krásné 5. místo. Obě vítězné práce si můžete přečíst zde: práce Kamily, práce Barbory

Úspěch v celostátní soutěži ve šk. r. 09/10

Také vloni se žák 3. ročníku Jakub Forman rozhodl zúčastnit literární soutěže "Náš svět". Přečtěte si podrobnosti a také Jakubovu vítěznou pohádku.

Úspěch v celostátní soutěži ve šk. r. 08/09

Eliška Cetlová, žákyně 2.A třídy, byla jednou z deseti oceněných dětí v literární soutěži nazvané „Náš svět“. Tuto soutěž vyhlašuje každoročně Národní institut dětí a mládeže MŠMT v rámci projektu na podporu čtení.
Eliška je autorkou pohádky „Čokoládové království“. Přečtěte si ji.

Mimoškolní úspěchy našich žáků

Judo Dolní Kounice květen 2018
Judo Dolní Kounice 1. st. šk. rok 2017/18
hasiči z Mělčan 1. st. šk. rok 2016/17
Bureš Adam, Jakš Adam 4.A, šk. rok 2016/17
Vojtěchová Barbora 6.A, šk. rok 2016/17
Střechová Ela 5.A, šk. rok 2016/17
Karpíšková Adéla 7.B, šk. rok 2014/15
Pekár Jakub 9.B, šk. rok 2014/15
hasiči z Mělčan 5.A, šk. rok 2014/15
Monika Šancová 5.A, šk. rok 2014/15
Anita Šneidrová 8.A, šk. rok 2014/15
Nicole Helarová 8.A, šk. rok 2014/15
hasiči z Mělčan (foto) šk. rok 2013/14
Dudová Lucie 9.B, šk. rok 2011/12
Pexa Martin 4.A, šk. rok 2010/11