informace

LVK 2020

Lyžařský výcvikový kurz proběhne ve dnech 11. 1. – 17. 1. 2020 v Lyžařském areálu SKI Kraličák Hynčice pod Sušinou a Stříbrnice. Veškeré informace žáci již dříve obdrželi.

Rádi bychom ovšem zdůraznili následující:
Na sraz před odjezdem je potřeba přinést Prohlášení zákonných zástupců dítěte s datem podpisu 11. 1. 2020, kartičku pojišťovny (případně kopii kartičky) a případně léky.

První den po příjezdu na místo cca ve 12.00 si žáci uschovají zavazadla na chatě, vybalí si lyže a snowboardy a vyrazí na sjezdovku, kde proběhne rozřazení do družstev a první lekce výuky. Děti by proto měly cestovat přímo v lyžařském oblečení a další výstroj (rukavice, helmu, …) by měly mít sbalenou tak, aby se k ní lehce dostaly. Ubytování proběhne až v 16.00 po návratu ze svahu. Také je potřeba mít přezůvky sbalené tak, aby se k nim lehce dostali. Strava bude zahájena v sobotu večeří a bude končit v pátek obědem.
Na ubytování, stravu a dopravu byla vybrána částka 3 100 Kč. Záloha 1 250 Kč bude po příjezdu použita na zakoupení týdenního skipasu.

Kontakt na vedoucího kurzu – Mgr. Radim Dubčák tel. 722 963 963